FOTOSELLİ KAPI NEDİR?

Yana kayar otomatik fotoselli kapılar, radar gözlerinin hareketli bir cisim algıladığında açılıp ve ayarlanabilir özelliğiyle istenilen sürede kapanması, giriş-çıkışların yoğun olduğu yerlerde özellikle tercih edilen otomatik kapı sistemleridir.

Fotoselli kapı için kanat genişliği çok önemlidir. Genişlik bakımından en ideal genişlik 150-170 cm’dir.

Sabit kanatlarıda göz önünde bulundurmuş olursak toplamda 340cm 380 cm’dir.

İdeal yükseklik ise 220cm 230cm’dir.

Yana kayar otomatik fotoselli kapılar, iç mekânla, dış mekânı hava akımı, toz ve ses girişini engelleme açısından kontrollü bir şekil de ayırır. Bu kullanım mantığı, mekânlarda ısı tasarrufu da sağlayabiliyor.

Yana kayar otomatik fotoselli kapılar, giriş cephesinde zarafet bakımından ön plana çıkartır ve mimari bütünlüğüne katkıda bulunur.

Yana kayar otomatik fotoselli kapılar, kullanım amacı doğrultunda program anahtarı, Yana kayar otomatik fotoselli kapılar, batarya, şalter, kartlı ve şifreli sistemi, uzaktan kumanda, farklı cam alternatifleri, gibi farklı seçenekler ilave edilebilir.
Yana kayar otomatik fotoselli kapılar özellikle bankalar, mağazalar, bürolar, oteller, marketler, üniversite ve restoranlar, idari merkezler, iş merkezleri gibi birçok alanda uygulanabilir.


 

FOTOSELLİ KAPININ FAYDALARI


– Kullanımı kolay ve zahmetsizdir
– Estetiktir, göze hitap eder. Her türlü dekorasyona uyumludur.
– İşletmenin imajının sürekli yeni görünmesini sağlar
– Hareketi fotosele bağlı olduğu için ısı kaybını minimuma indirir
– Giriş ve çıkışın yoğun olduğu işyerlerinde, hem opsiyonel,
hem de sessiz çalışma özelliğiyle cezbedicidir.

Fotoselli Kapı Nasıl Çalışır?

Fotoselli Kapı Nasıl Çalışır? Çalışma şekline baktığımızdaysa, dört ana sistemin bir araya gelmesi sonucunda sistemin işlediğini görürüz. Bu sistemler, algılama, kontrol paneli yönetim, […]

Otomatik Kepenk Firmalarında Bir Numara, Kepenk Firması olarak Tek isim size yeter, Gelin Görüşelim ve Sizinle Birlikte Firmanızın Rnegini oluşturalım.
error: Kopyalama Karşı Korumalıdır !!